Vedoucí krematoria

Hřbitovy a pohřební služby hl. m. Prahy, příspěvková organizace
Pracoviště
Vinohradská 2263/214, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Státní zaměstnanci
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
3. 10. 2024

Hřbitovy a pohřební služby hl. m. Prahy jsou příspěvkovou organizací s dlouholetou tradicí poskytování kvalitních služeb v oblasti pohřebnictví. Vedoucí pozice v naší organizaci přináší nejen různorodost pracovních úkolů, ale i možnost pozitivně ovlivňovat průběh tak důležitých životních okamžiků, jako je rozloučení s blízkými. Tato práce spojuje technickou a organizační stránku s lidským rozměrem a přináší velký smysl i zodpovědnost.

Do našeho týmu hledáme vedoucího krematoria, který bude odpovídat za bezproblémový provoz jednoho z našich klíčových zařízení – krematoria Strašnice. Tato pozice je ideální pro člověka s přirozenými vůdčími schopnostmi, odpovědným přístupem a technicko-provozními zkušenostmi. Nabízíme příležitost stát se součástí sehraného týmu, který s hrdostí a profesionalitou vykonává důležitou práci ve městě, kde je pohřeb žehem volbou až u 97 % zesnulých.

Hledáme zkušeného profesionála, který:

  • Umí vést lidi: Máte zkušenosti s vedením týmu, dokážete motivovat, delegovat a budovat silné pracovní vztahy (přibližně 30členný tým).
  • Skvěle organizuje práci: Máte výborné organizační dovednosti, dokážete efektivně plánovat, koordinovat a řídit komplexní procesy.
  • Má zkušenosti s koordinací technicko-hospodářského provozu: Umíte řídit údržbu budov a zařízení i jejich okolí, zajistit jejich provozuschopnost, pravidelné revize a opravy. Dokážete optimalizovat technické činnosti i náklady, v souladu platnými normami a předpisy.
  • Má min SŠ vzdělání, vysokoškolské vzdělání je výhodou, ideálně technického nebo manažerského směru.
  • Disponuje řidičským průkazem skupiny B.

Vaše náplň práce:

  • Koordinace činností dle Zákona o pohřebnictví: Zodpovědnost za dodržování legislativy dle § 8 Zákona č. 256/2001 Sb.
  • Řízení technických zařízení a správa majetku: Zajištění údržby a provozu technických zařízení a budov, diagnostika a koordinace oprav, včetně efektivního využití majetku.
  • Zajištění provozuschopnosti zařízení: Dohled nad údržbou výrobních a provozních zařízení, jejich efektivním využitím a modernizací.
  • Dohled nad zpopelňováním a obřady: Odpovědnost za dodržení technologických postupů při zpopelňování a zajištění kvalitního průběhu smutečních obřadů.
  • Vedení týmu a spolupráce: Organizace a vedení týmu, zajištění efektivní spolupráce s ostatními útvary a implementace firemní strategie.
  • Bezpečnost a etika: Dodržování zásad BOZP, požární ochrany a etického kodexu.
  • Komunikace a reprezentace: Zastupování organizace při jednání s pozůstalými a odbornými institucemi.
  • Inovace: Zlepšování pracovních postupů a návrhy na inovace pro zvýšení efektivity a kvality služeb zákazníkům.

Co od nás můžete očekávat?

  • Smysluplnou práci s dlouhodobou perspektivou: Stanete se součástí uznávané městské organizace, kde Vaše práce bude mít hluboký společenský význam a trvalou hodnotu.
  • Kolektivní duch a vstřícný přístup: Stanete se součástí přátelského a kolegiálního týmu, kde se cení iniciativa, nápady a samostatnost.
  • Stabilita a férové podmínky: Nabízíme Vám stabilní práci v zavedené městské organizaci s férovým platovým ohodnocením (10. tarifní třída + osobní příplatek + příplatek za vedení)
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, sick days, možnost Multisport karty

Přidejte se k nám a staňte se součástí silného týmu, který s respektem, empatií a profesionalitou plní důležité poslání.