Promotérka/promotér s aktivním prodejem

Jméno/Firma
Simply You Pharmaceuticals a.s.
Pracoviště
Česká republika
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
3. 10. 2024

Výrobce a distributor kvalitních doplňků stravy, farma-kosmetiky a zdravotnických prostředků, jedna z nejvýznamnějších společností na trhu a zároveň jeden z největších zadavatelů reklamy u nás, v jehož portfoliu jsou značky jako Ocutein, Stopkašel, Priessnitz, Mentholka, DonnaHAIR, Elasti-Q, PLANTHÉ, Clavin, ArginMax, Ive, DIAMizin Gurmar, Pssst!, Vlasové hnojivo, Lipoxal a další...

hledá na dlouhodobou celoroční spolupráci kandidátku/kandidáta na pozici:

Promotérka/promotér s aktivním prodejem

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání v úspěšné společnosti, jejíž oblíbenost hodnotí na webu Atmoskop.cz i sami zaměstnanci velmi kladně a nadprůměrně,
  • samostatnou práci se známými produkty (doplňky stravy, farmakosmetika),
  • příjemné pracovní prostředí (lékárny, zdravé výživy),
  • dlouhodobou celoroční spolupráci (promoakce se konají každý den, během celého roku),
  • vlastní výběr pracovních dnů.

Pracovní náplň:

  • oslovování zákazníků v lékárnách a zdravých výživách,
  • prezentace produktů zákazníkům za účelem jejich prodeje,
  • realizace ochutnávek a vyzkoušení produktů (vůně, konzistence apod.).

Požadujeme:

  • příjemné vystupování,
  • středoškolské vzdělání (není podmínkou),
  • spolehlivost,
  • komunikativnost,
  • spolupráci na min. 15 pracovních dnů v měsíci,
  • ŘP skup. B,
  • vlastní auto k možnosti přepravy v rámci svěřeného regionu (kilometry jsou propláceny).

Forma spolupráce:

Živnostenský list, případně dohoda o provedení práce.

Termín nástupu:

Ihned nebo dohodou

Místo pracoviště dle bydliště - kraje:

Pro všechny kraje v ČR.

Kontakt:

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis s aktuální fotografií.