Skladník/Řidič/Balič

Jméno/Firma
ABISTORE SPORT s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
3. 10. 2024

Na pozici skladníka/řidiče hledáme nového kolegu do sportovního velkoobchodu v Hlučíně. Nabízíme práci s trendy sportovním sortimentem v úzkém kolektivu mladých lidí.

Co vás čeká?

  • Vychystávání zboží
  • Příjem a zaskladňování zboží
  • Práce se čtečkou
  • Balení a expedice balíků pro zákazníky
  • Týmová spolupráce v rámci skladových operací
  • Rozvoz zboží (ČR, SK a PL)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Chuť pracovat - fyzická práce
  • Práce s vysokozdvižným vozíkem - výhoda
  • Praxe v oboru skladníka vítaná
  • Základní manuální zručnost
  • Vnímat pracovní proces ve skladu jako týmovou činnost
  • Zdravý rozum, iniciativu a potřebu vidět za sebou výsledky
  • Řidičský průkaz skupiny B - podmínkou

Výhodou bude, pokud budete umět?

  • Zkušenost na této pozici + práce se čtečkou je výhodou, ne podmínkou
  • Pozitivní přístup / inovační nápady

Co vám můžeme nabídnout?

  • Práci v mladém kolektivu
  • Stravenkový paušál
  • Placené přesčasy
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Firemní akce a teambuilding