Export Demand Planner v logistice

Jméno/Firma
Orienta Czech s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
3. 10. 2024

Jste analyticky zaměřený typ, který se rád pohybuje mezi čísly a tabulkami? Přední výrobce mléčných výrobků hledá kolegu na pozici Export Demand Planner do svého logistického týmu v Praze. Máte zkušenosti s logistickým plánováním a nebojíte se komunikace v angličtině? Pak hledáme právě vás!

Co vás čeká:

  • Komunikace s oddělením rozvoje podnikání (Export),
  • Spolupráce s plánovači v Německu,
  • Komunikace s exportními distributory – objednávky, faktury, řešení reklamací a problémů při přepravě,
  • Podpora při tvorbě exportních dokumentů pro země mimo EU,
  • Sledování a vyhodnocování prodeje,
  • Předpovídání poptávky zboží v systému SAP (modul APO),
  • Příprava zboží v místním skladu (plánování a organizace práce s místním personálem),
  • Vytváření a správa dat nových zákazníků v SAP (správa základních dat),
  • Každodenní řízení zásob.

Požadujeme:

  • Minimálně 2 roky zkušeností v oblasti FMCG logistiky nebo plánování poptávky,
  • Týmový hráč s silnými analytickými schopnostmi, který umí samostatně rozhodovat, stanovovat priority a řešit problémy,
  • Silné komunikační a organizační dovednosti,
  • Proaktivní a flexibilní přístup k práci,
  • Plynulá angličtina,
  • Zkušenosti s aplikacemi MS Office, zejména Excel.