Řidič VKD

Jméno/Firma
ASTRA TRANS s.r.o.
Pracoviště
Palackého třída 250, Pardubice
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

O nás

Společnost působí na trhu od roku 1992. Zejména v prvních letech se soustředila na regionální zákazníky v automobilovém průmyslu. Tento trend, ryze dopravní firmy s vlastním vozovým parkem, si společnost udržovala řadu let a postupně upevňovala svou značku na dopravním trhu. V roce 2019 došlo k významným změnám a byla započata transformace společnosti na moderní dopravně – logistickou firmu, která zákazníkům nabízí komplexní nabídku služeb včetně IT řešení. U našich zaměstnanců velmi dbáme na pracovní prostředí, vzájemnou důvěru a respekt.

Náplň práce:

  • Nabízíme buď směnný provoz, kde přesně víte v kolik hodin budete doma, nebo
  • rozvoz paletových zásilek

Co od Vás očekáváme:

  • řidičské oprávnění skupiny sk. C, výhodou sk. C+E

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práce na HPP, DPP, zkrácený úvazek
  • region Pardubice a okolí
  • stabilní a dlouhodobá práce
  • nový vozový park (RV 2023)
  • mzda 42 000Kč+ zákonné diety– vše oficiálně na výplatní pásce
  • placené přesčasy
  • služební telefon pro soukromé účely, zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky
  • firemní oblečení
  • nástup: ihned

 Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, C+E výhodou