Vedoucí finančního oddělení

Jméno/Firma
Elite Chain s.r.o.
Pracoviště
Plzeň
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
3. 10. 2024

Do finančního oddělení hledáme zkušenou kolegyni nebo kolegu, který bude mít chuť řídit menší dobře fungující team účetních a celkově se podílet na jeho fungování, řízení a vedení celého účetnictví ve velké a stabilní české společnosti.

Náplň práce:

- Řízení a koordinace účetního týmu
- Zodpovědnost za vedení účetnictví společnosti v souladu s platnou legislativou
- Kontrola a zpracování účetních uzávěrek
- Správa a kontrola účetních operací a záznamů
- Příprava finančních výkazů a reportů pro vedení společnosti
- Komunikace s externími partnery a auditory
- Implementace a optimalizace účetních procesů a postupů
- Zajištění souladu s daňovými předpisy a regulacemi

Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků v rámci oddělení.

Požadujeme:

- Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
- Minimálně 5 let praxe na obdobné pozici - účetnictví, financí nebo ekonomiky
- Zkušenost s vedením účetního týmu
- Znalost příslušné legislativy, principy hospodaření firmy, daňové a účetní standardy
- Výborné analytické a organizační schopnosti
- Silné komunikační a vyjednávací dovednosti
- Znalost účetních softwarů a MS Office (zejména Excel)
- Pečlivost, spolehlivost a samostatnost

Nabízíme:

- Stabilní zaměstnání v ekonomicky silné, české společnosti s rodinným přístupem ke svým zaměstnancům
- Možnost rozvíjet své znalosti a zkušenosti v rámci práce
- Širokou škálu benefitů, včetně příspěvku na stravování, rekreaci, penzijního připojištění a životního pojištění, a také možnost využití Sick days.
- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv