PRACOVNÍK VELÍNU V NEMOCNICI NYMBURK, ELEKTRIKÁŘ

Jméno/Firma
Nemocnice Nymburk s.r.o.
Pracoviště
Boleslavská třída 425/9, Nymburk
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
3. 10. 2024

Na technicko-provozní úsek hledáme nejlépe zkušeného elektrikáře do pozice Pracovníka velínu.

Náplň práce

  • zajišťuje provoz pracovišť nemocnice po technické stránce - organizuje a provádí údržbu a opravy technologických zařízení budov (VZT, klimatizační jednotky, kotelna, vyvíječ páry, úpravny vody, EPS, EZS, měření a regulace, centrální rozhlas, náhradní zdroje elektrické energie, rozvody medicinálních plynů, výtahy, zdvihací plošiny, automatické dveře, atd.).
  • zajišťuje kompletní elektroúdržbu dle požadavků jednotlivých oddělení nemocnice v informačním systému, případně telefonicky v urgentních případech.
  • zaměstnanec se v rámci pracovní doby nebo v rámci své pohotovosti podílí na řešení neočekávaných událostí.
  • po úvodním adaptačním procesu práce v režimu krátký/dlouhý týden s placenou pohotovostí

Požadujeme

  • SŠ nebo SOU vzdělání
  • kvalifikaci v souladu s NV č. 194/2022 Sb. § 5, případně vyšší (nebo platnou kvalifikaci na základě vyhlášky č. 50/1978 Sb. § 6, případně vyšší)
  • orientace v elektro dokumentaci
  • zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
  • manuální zručnost
  • základní dovednosti práce s PC