VÝROBNÍ PLÁNOVAČ

Jméno/Firma
Safran Cabin CZ s.r.o.
Pracoviště
Univerzitní 1119/34, Plzeň
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • Tvorba výrobních plánů a monitoring výroby pro svěřená navazující pracoviště
  • Správa výrobních objednávek a zajištění včasné alokace materiálů
  • Predikce rizik v krátkodobém a střednědobém plánu, jejich aktivní prevence a navrhování opatření
  • Reporting a tvorba analýz včetně interpretace výsledků
  • Správa a rozvoj nástrojů pro podporu plánování (ERP, MS Excel)
  • Analytická i organizační podpora procesů krátkodobého plánování
  • Kooperace s ostatními odděleními pro zajištění plynulosti a efektivnosti procesů v rámci společnosti

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Pokročilou znalost práce na PC (MS office, případně VBA nebo CyberQuery výhodou)
  • Praxe v ERP systemu výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Schopnost efektivní komunikace s lidmi z různých prostředí
  • Logické a analytické myšlení
  • Důslednost a schopnost dotahovat věci do konce
  • Dobrá organizace práce a systematičnost
  • Samostatnost a zároveň týmový duch
  • Schopnost práce pod stresem
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dojíždění pro každého zaměstnance
  • Závodní stravování/příspěvek na stravování
  • Profesní i osobnostní vzdělávání
  • Pololetní a roční bonusy/prémie
  • Bonus za odsloužená léta
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Rehabilitační, vitamínový a očkovací program
  • Bonusový systém CAFETERIA BENEFIT PLUS
  • Možnost využívat MULTISPORT kartu
  • Moderní pracovní prostředí
  • Možnost získávat nové zkušenosti v atraktivním prostředí leteckého průmyslu