Security Architekt/ka

Jméno/Firma
Elektroenergetické datové centrum, a. s.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • Návrh a implementace bezpečnostních architektur a strategií.
  • Úzká spolupráce s IT týmy na zajištění bezpečnosti systémů a aplikací.
  • Vytváření a udržování bezpečnostních politik a postupů.
  • Koordinace činností s manažerem kybernetické bezpečnosti.
  • Spolupráce s týmy vývojářů, analytiků a projektových manažerů při implementaci navrhovaného řešení.
  • Návrh bezpečnostních standardů dle ISMS.
  • Revidovat IT infrastrukturu a architekturu z hlediska zabezpečení a případně doporučovat změny ke zvýšení bezpečnosti a snížení rizik.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru informatiky, kybernetické bezpečnosti nebo příbuzném oboru.
  • Minimálně 5 let zkušeností na podobné pozici.
  • Znalost bezpečnostních standardů a rámců (např. ISO 27001, NIST, NIS2).
  • Prokazatelná zkušenost v nastavování a kontrole bezpečnostních politik v DevOps prostředí - DevSecOps.
  • Silné analytické a problémové myšlení.
  • Schopnost efektivní komunikace a spolupráce s různými týmy.
  • Zkušenosti s implementací bezpečnostních opatření a technologií.
  • Znalost moderních bezpečnostních technologií a trendů v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Nabízíme Vám:

  • Dle dohody možnost práce na dálku (Home Office).
  • Odpovídající mzdové ohodnocení.
  • Dostatek prostoru pro osobní a profesní rozvoj.
  • Bonusy na základě splnění cílů.
  • 25 dnů dovolené a k tomu 3 dny zdravotního volna.
  • Benefitní program.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Stravenkový paušál.
  • Místo výkonu práce: Praha.
  • Nástup dohodou.