Integration Architekt/ka

Jméno/Firma
Elektroenergetické datové centrum, a. s.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • Návrh a implementace integračních řešení mezi různými systémy a aplikacemi
  • Dokumentace a vizualizace architektury pomocí Enterprise Architect / Archi
  • Spolupráce s týmy vývojářů, analytiků a projektových manažerů při implementaci navrhovaného řešení
  • Návrh a implementace komplexních systémových řešení
  • Vedení projektů zaměřených na integraci nových systémů a aplikací.
  • Monitorování technologických trendů v oblasti integrace a jejich aplikace v praxi.
  • Poskytování odborného poradenství a podpory při implementaci integračních řešení.
  • Identifikování potřeb společnosti a jejich strukturovaný záznam.

Požadujeme:

  • Zkušenost s pozicí integračního architekta na více IT projektech minimálně 3 roky, minimálně 5 let praxe v oboru IT.
  • Orientace v oblasti integračních platforem, microservices, a SOA.
  • Silné analytické a strategické myšlení.
  • Schopnost efektivní komunikace a spolupráce s různými týmy.
  • Zkušenosti s vedením technologických projektů a řízením změn.
  • Znalost moderních technologií a trendů v oblasti IT.
  • Znalost nástrojů pro modelování obchodních procesů (BPMN, UML).

Nabízíme Vám:

  • Dle dohody možnost práce na dálku (Home Office).
  • Odpovídající mzdové ohodnocení.
  • Dostatek prostoru pro osobní a profesní rozvoj.
  • Bonusy na základě splnění cílů.
  • 25 dnů dovolené a k tomu 3 dny zdravotního volna.
  • Benefitní program.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Stravenkový paušál.
  • Místo výkonu práce: Praha.
  • Nástup dohodou.