E-shop manažer

Jméno/Firma
Grep energie s.r.o.
Pracoviště
Nad Porubkou 2383, Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

Chytré nabíjení, chytré rozhodnutí!

Pojďte s námi do světa, kde se technologie snoubí s přírodou a každý kilometr je krokem k lepší planetě. Společnost chytre-nabijeni.cz se specializuje na distribuci a realizaci nabíjecích stanic pro elektromobily. Jsme nadšení pro udržitelnost a inovace v oblasti elektromobility. Hledáme talentovaného a kreativního E-shop manažera, který se stane klíčovým článkem našeho dynamického týmu! Pokud máte vášeň pro online obchod a touhu posouvat věci vpřed, čtěte dál.

Co vás čeká:

  • Správa e-shopu: Zajištění bezproblémového chodu našeho online obchodu, od správy produktů až po optimalizaci uživatelského rozhraní.
  • Správa skladových zásob: Zajištění optimálního stavu skladových zásob a objednávání nových produktů podle potřeby. Odesílání objednaného zboží zákazníkům a k tomu se pojící administrativa.
  • Fakturace: Příprava a správa fakturace, sledování plateb a komunikace s klienty ohledně platebních záležitostí.
  • Analýza a reporting: Monitorování a vyhodnocování výkonu e-shopu prostřednictvím analytických nástrojů, optimalizace na základě dat.
  • Inovace: Pravidelné sledování trendů v oblasti e-commerce a implementace nových funkcionalit pro zlepšení zákaznické zkušenosti.
  • Týmová spolupráce: Schopnost pracovat s různými týmy (marketing, IT, logistika) a efektivně komunikovat s kolegy a dodavateli.

Koho hledáme:

  • Zkušeného odborníka: Předchozí zkušenosti na obdobné pozici jsou vítány.
  • Výhodou je: znalost systému ABRA, zkušenosti s fakturacemi. Technické povědomí – potřebné věci Vás naučíme je ovšem třeba mít minimálně pozitivní vztah k technickým záležitostem.
  • Analytického myslitele: Schopnost pracovat s daty a vyvozovat z nich závěry.
  • Komunikativního člověka: Skvělé komunikační dovednosti, proaktivní přístup a týmový duch.
  • Kreativce: Schopnost přicházet s novými nápady a inovacemi v online prodeji.

Co nabízíme:

Stabilní zázemí: Práci ve stabilní společnosti s přátelskou atmosférou.
Možnost osobního rozvoje: Podporu ve vzdělávání a profesním růstu v oblasti moderní technologie a udržitelnosti.
Atraktivní finanční ohodnocení: Odměňujeme výkon a přínos k našim cílům.
Flexibilní pracovní doba: Možnost uzpůsobení pracovní doby v rámci úvazku.

Místo práce: Ostrava-Poruba
 Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr (HPP)

Těšíme se na vás!