Operátor/ka specifických zásilek - depo Rudná

Jméno/Firma
Zásilkovna s.r.o.
Pracoviště
K Vypichu 468, Nučice
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
3. 10. 2024

Každá zásilka má svůj příběh. Chceš být jeho součástí? Nyní máš možnost! Právě hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Operátor specifických zásilek na naše robotizované depo v Rudné u Prahy.

Náplň práce

  • řešení problémových zásilek (nesystémové, duplicitní, systémově ukončené atp.)
  • řešení poškozených zásilek a komunikace s klienty
  • fyzická kontrola a řešení expedovaných balíků
  • prověřování zásilek externích dopravců a komunikace s nimi
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti (provoz, zákaznický servis, výdejní místa)
  • práce v interních systémech

Požadujeme

  • nebát se manuální práce VE SKLADU (manipulace se zásilkami) – a ano, můžeš se i umazat
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • případnou pomoc najdeš u seniornějších kolegů
  • být hodně komunikativní, plno případů si musíš obvolat a nemusí to být vždy úplně příjemné
  • 2směnný provoz

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání na HPP
  • nástup možný ihned
  • smlouvu na dobu určitou 1 rok, poté s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • stravenky 130 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • možnost posílat si přes nás zásilky za zvýhodněnou cenu, zřídit si Multisport kartu, cafeterie...

Pokud jsme Tě zaujali, pošli nám svůj životopis, rádi Tě poznáme.