Hlavní GREENKEEPER na golfovém hřišti

Jméno/Firma
Golf Club Hodkovičky, z.s.
Pracoviště
Vltavanů 546, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Řemeslné a manuální práce
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

Nabídka práce: Hlavní GREENKEEPER

Golfový klub v Hodkovičkách hledá do svého týmu nadšeného hlavního GREENKEEPERA!

Máte golf v krvi a trávíte čas nejen na fairwayi, ale i s péčí o trávníky? Přidejte se k nám a buďte tím, kdo zajišťuje perfektní stav greenů a fairwayí na naší krásné devítce s prvotřídním tréninkovým zázemím!

Co vás čeká:

  • Kompletní správa a údržba golfového hřiště – od fairwayí až po bunkery
  • Zajištění prvotřídního stavu greenů, roughů i okolních ploch
  • Používání moderní techniky a biologických prostředků pro péči o trávníky
  • Nastavení a správa zavlažovacích systémů
  • Spolupráce na zlepšování hřiště – budete se podílet na tom, aby naše jamky byly v TOP kondici po celou sezónu

Co od vás očekáváme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru zahradnictví, zemědělství, greenkeeping nebo příbuzném
  • Praxi na pozici greenkeepera (ideálně zkušenosti s golfovým hřištěm)
  • Znalost techniky a strojů používaných na hřišti (sekání, vertikutace, aerifikace atd.)
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Čistý trestní rejstřík
  • Plus pro vás: vášeň pro ekologické přístupy k péči o trávníky

Nabízíme vám:

  • Šanci stát se klíčovým členem našeho týmu a podílet se na každodenní údržbě hřiště
  • Moderní techniku a nástroje pro udržení perfektních greenů
  • Motivující plat a možnost osobního i profesního růstu – odborná školení, semináře a další vzdělávání
  • Skvělou atmosféru mezi golfovými nadšenci a možnost neustále se zlepšovat v rámci golfového světa
  • Pokud vám golfové hřiště není cizí, víte, co znamená perfektní green, a chcete se podílet na péči o hřiště, které hráče láká nejen svou kvalitou, ale i atmosférou, těšíme se na vaši přihlášku!

Golfový klub Hodkovičky – golfová oáza v Praze