Fullstack Developer .NET / C#

Jméno/Firma
Antal International s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
3. 10. 2024

Představte si, že vaše práce nebude jen psát kód, ale přetvářet technologie pro budoucnost průmyslu. Jako Fullstack Developer budete součástí mezinárodního týmu, který vytváří software pro globální projekty.

Co vás čeká?

Zapojíte se do vývoje softwaru, který skutečně mění svět. Můžete pracovat široké škále projektů, kterých máme ročně stovky.

Mohou to být třeba tyhle:

  • Sběr a analýza dat z průmyslových provozů
  • Vizualizace a transformace energetických dat
  • Vývoj nástrojů pro zpracování a vizualizaci business dat
  • A mnoho dalších oblastí, kde přinášíme digitalizaci a inovace

Technologie, se kterými pracujeme:

Vývojáři pracují s nejnovějšími technologiemi, od .NET a C# po moderní frontendové frameworky jako Angular, React či Vue.js. K tomu využíváme Azure, CI/CD procesy a kontejnerizovaná řešení s Dockerem. Ať už se zapojíte do webového vývoje, desktop aplikací nebo mobilních projektů, všude je kladen důraz na kvalitu a inovace.

Co od vás očekáváme?

  • Zkušenost s vývojem v .NET a C#
  • Znalost frontendových technologií (HTML, CSS, JavaScript, TypeScript a moderní frameworky)
  • Zkušenost s REST API
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu a nadšení pro nové technologie

Naše benefity:

  • Roční finanční bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Home Office s finančním příspěvkem (4,50 Kč/hod.)
  • MultiSport karta
  • Vzdělávání – odborné kurzy, jazykové kurzy a konference
  • Stravenkový paušál (100 Kč,-/den)
  • Příspěvek na penzijní připojištění (2–3 % z měsíční mzdy)
  • Možnost nákupu akcií společnosti
  • Firemní akce (Vánoční večírek, teambuildingy, family days a další)
  • Slevy u partnerů (gastronomie, nákup automobilů, vlaková doprava a další)