DPČ - dlouhodobá brigáda v právním oddělení

Jméno/Firma
Innomotics, s.r.o.
Pracoviště
Siemensova 2715/1, Praha
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Právo
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

Studujete práva a máte chuť si přivydělat?

Chcete získat praxi v právním oddělení a ovládáte angličtinu či jiný cizí jazyk?

Hledáme studenta/studentku pro dlouhodobou spolupráci.

požadavky

  • student 4.- 5. ročníku právnické fakulty (popř. i 3.ročníku)
  • výborný český jazyk a anglický jazyk (podmínka)
  • další uvedené jazyky výhodou, nikoliv však podmínkou (ruština, rumunština, polština, srbština)
  • výborná znalost práce s MS Office (Outlook, Word, Power Point, Excel)
  • znalost práce s právními informačními systémy (Codexis, ASPI atd.)
  • samostatnost, dobré komunikační schopnosti

náplň práce

  • administrativní podpora právního oddělení, práce s dokumenty, formátování, příprava tabulek, reportů, evidence dokumentů, intranetové stránky
  • komunikace s dalšími odděleními, notáři, externími právníky atd.
  • práce v českém i anglickém jazyce, popř. i dalších jazycích dle možností
  • příprava jednoduchých podání
  • právní rešerše v systému Codexis
  • příprava prezentací v Power Pointu

nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • spolupráce formou DPČ, rozsah práce cca 25-40 hodin měsíčně
  • získání praxe ve velké nadnárodní společnosti
  • možnost částečně pracovat z domova
  • flexibilní pracovní dobu
  • místo výkonu práce: Praha
  • e-stravenky
  • notebook
  • Multisport kartu za zvýhodněných podmínek

Innomotics staví na dědictví společnosti Siemens. Od roku 1866, kdy Werner von Siemens vynalezl dynamo, nepřestáváme posunovat hranice toho, co je možné. Dnes spojujeme inovace, zkušenosti, spolehlivost a 150letou historii výroby motorů. S 16 výrobními závody a zastoupením ve 49 zemích nabízí Innomotics ucelené portfolio nízkonapěťových a vysokonapěťových motorů, motorů s převodovkou, měničů pro střední napětí a motorových hřídelí. V České republice se na našem úspěchu se svými 4 tisíci zaměstnanci podílí výrobní závody v Mohelnici, Frenštátě a Drásově.