Akviziční manažer

Jméno/Firma
Talentem s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

Akviziční manažer pro maloobchodní síť

Lokalita: Praha + cestování po ČR
 Mzda: 60 000 – 70 000 Kč + bonus 20 % a 13. plat

????Hledám akvizičního manažera pro expanzi maloobchodní sítě v České republice! Pokud máte obchodního ducha, jste odolní vůči stresu a samostatní, nabízím Vám příležitost se podílet na strategickém rozvoji a expanzi prodejních míst.

➡️Náplň práce:

  • Akvizice maloobchodních provozoven: Vyhledávání a vyjednávání podmínek s majiteli menších nezávislých prodejních míst po celé ČR.
  • Expanze společnosti: Spolupráce na rozšiřování sítě, včetně zavádění inovativních technologií a služeb.
  • Práce v terénu: Zhruba 50 % času strávíte mimo kancelář, zbytek na centrále v Praze.
  • Vyjednávání a příprava akvizičních smluv s majiteli maloobchodních jednotek.
  • Spolupráce s vedoucím oddělení akvizic a ředitelem rozvoje maloobchodní sítě.

➡️Požadavky:

  • Zkušenost s akvizicí nebo obchodem (ideálně v oblasti maloobchodu, realit nebo z podobného segmentu).
  • Výborné vyjednávací a komunikační dovednosti.
  • Samostatnost a odolnost vůči stresu.
  • Ochota trávit značnou část pracovní doby na cestách po ČR.
  • Zkušenosti z realit výhodou.
  • VŠ vzdělání je výhodou, ale není podmínkou.
  • Řidičský průkaz sk. B

????Benefity:

  • 13. plat
  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • Děnní příspěvek na stravné v hodnotě 150 Kč
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Edenred benefits
  • Příspěvek až 6500 Kč pro dítě, na dětskou rekreaci
  • Vstupy zdarma do Zoo a do Aquapalace Čestlice
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Sleva na firemní produkty