Recepční do terapeutického centra

Jméno/Firma
Imaginox a.s.
Pracoviště
Na příkopě 854/14, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
3. 10. 2024

Ananda Spa, s.r.o. (v rámci Imaginox, a.s. – vybavení pro wellness) je ajurvédské a celostní centrum péče o tělo s důrazem na prvotřídní služby klientům. Zaměřujeme se na ajurvédské a regenerační masáže, konzultace a poradenství životosprávy. Do našeho týmu hledáme novou kolegyni na pozici

Pracovní náplň:

Hlavní požadavky na tuto pozici jsou:

Předchozí praxe a zkušenosti s prací recepční
PC zkušenosti MS Office a práce s rezervačními systémy
Organizační a komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování
Přirozenou vstřícnost a nápomocnost vůči hostům i spolupracovníkům s cílem zajištění perfektní služby
Základní znalosti a zájem o zdravý životní styl, zdraví a výživu, znalosti ájurvédy výhodou
Pozitivní přístup
Znalost angličtiny nutná
Odpovědnost, pečlivost a flexibilita

Nabízíme:

Práce na částečný nebo plný úvazek
Režim krátký dlouhý týden, pondělí zavřeno
Tvůrčí a zajímavou činnost s poznatky o těle, zdraví a osobním rozvoji
Zázemí, výjimečné prostředí a přátelský kolektiv
Benefity z naší nabídky služeb
Plat 40 000 - 45 000 Kč hrubého dle zkušeností a nasazení
Místo výkonu práce - Na Příkopě 14 (vchod z Panské 2) Praha 1
Zajímavé finanční ohodnocení, po zapracování motivační bonusy

Nástup ihned

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš profesní životopis a připojte prosím stručný motivační dopis.

Všem zájemcům předem děkujeme.