Sourcing Specialist

Jméno/Firma
Prusa Research a.s.
Pracoviště
Partyzánská 188/7a, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

Koho hledáme?
I když pro naše tiskárny vyrábíme řadu součástek in-house, ani tak se naše výroba neobejde bez špičkového sourcingu poměrně značného množství různorodých materiálů a dílů. Nové posily týmu sourcing nám pomohou ještě zlepšit jak stávající, tak budoucí dodavatelské vztahy. Potřebujeme někoho, kdo má cit pro materiály, odvahu jít za tím nejlepším a chuť tlačit náš produkt až na hranu možností. Pokud víte, že kvalita není jen na papíře, ale i ve výběru doslova každého šroubku, baví vás vyjednávání, výběrová řízení s dodavateli a hledání možností, jste náš člověk.

Co vás čeká?

  • Vyhledávání a výběr dodavatelů pro širokou škálu komodit (obráběné díly, plechařina, elektrotechnické komponenty atd.) a následná správa dodavatelských vztahů.
  • Účast na výběrových řízeních a vyjednávání obchodních podmínek.
  • Analýza nákladů a optimalizace nákupních procesů.
  • Spolupráce s ostatními odděleními při definování technických požadavků.
  • Práce s daty a reporty v Excelu.

Co potřebujete mít?

  • Minimálně ukončené SŠ vzdělání s maturitou (ideálně v oboru ekonomie, managementu, logistiky, obchodu nebo technického zaměření).
  • 2–3 roky praxe v oblasti nákupu, logistiky nebo řízení dodavatelského řetězce.
  • Schopnost vyjednávat a analyzovat náklady projektů.
  • Znalost výběrových řízení a dodavatelského řetězce.
  • Pokročilá znalost práce s Excelem.
  • Aktivní znalost anglického jazyka.

Výhodou:

  • Znalost Tenderboxu od Proebiz.
  • Technická znalost nebo schopnost porozumět technické dokumentaci a výkresům.
  • Zkušenost s výrobními procesy (technologické zpracování, elektro výroba).

Co nabízíme?

  • Ty nejnovější a nejzajímavější technologie - robotické ruce nebo kyberpsa? Máme...
  • Unikátní firemní kulturu, přímý kontakt s nadřízenými a flexibilní pracovní dobu.
  • Skvělý kolektiv, který žije 3D tiskem.
  • Přístup do Prusalabu, té nejlepší dílny na světě.
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání, osobní rozvoj a hromadu dalších zaměstnaneckých benefitů.