Specialista měření plynu - severní a střední Čechy

Jméno/Firma
NET4GAS, s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
3. 10. 2024

Nabízíme pestrou a různorodou práci zaměřenou na měření množství plynu na přepravní soustavě. Budete pracovat s nejmodernější měřící technikou na nových a inovativních projektech, včetně projektů implementace obchodního měření vodíku na přepravní soustavě.

Kandidát by měl mít dobré organizační schopnosti. Očekáváme dobré technické znalosti a základy.

Pracovní náplň:

  • Zodpovědnost za měření a protokolování kvality předaného/převzatého plynu na vnitrostátních a mezinárodních předávacích stanicích na území ČR v požadovaném termínu a kvalitě.
  • Odpovídá za vedení evidence stanovených měřidel dle zákona o metrologii
  • Zajišťuje a kontroluje vyčítání a přenos dat z obchodních měřidel
  • Vede evidenci a kontroluje dodržování lhůt ověření a kontrol jednotlivých měřidel v souladu s legislativou
  • Koordinace dodavatelů a servisních organizací

Očekávané požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo chemického směru
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Preciznost, dochvilnost, samostatnost, smysl pro detail
  • Řidičský průkaz skupiny B s praxí

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní společnost s dlouholetou tradicí
  • Flexibilní pracovní dobu 37,5 hodin týdně
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny osobního volna a navrch 1 den placeného volna na mimořádné události jako je stěhování, účast na vlastní promoci nebo doprovod dítěte do 1. třídy ZŠ
  • Volný čas Vám zpříjemní Benefitní systém Cafeterie ve výši 30 800,- Kč na rok (můžete čerpat na penzijní nebo životní pojištění, Flexipassy, Multisport kartu)
  • Výhodnější stravování Vám zajistí stravenkový paušál ve výši 116 Kč na den
  • Podporujeme rodiny s malými dětmi formou sponzorského daru pro MŠ
  • Lokalita: dle domluvy (severní a střední Čechy, případně Praha)