Account manager(GIS) pro zákazníky v oblasti Utilit

Jméno/Firma
KOREKT PRAHA
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
3. 10. 2024

Specializovaná IT firma (na trhu více než 30 let) zabývající se kompletním portfoliem služeb a vývojem SW v oblasti geografických informačních systémů(GIS) a oficiální distributor systémových řešení Esri a ArcGIS, přijme do HPP pracovníka(ci) do pozice:

** Account manager(ka) GIS, pro zákazníky v oboru Utilit (elektro, voda, plyn apod,)**

Požadavky:

*VŠ- případně SŠ

*plynulá znalost českého jazyka slovem a písmem-podmínkou

*aspoň základní orientace v oboru GIS- podmínkou

*obchodní zkušenosti nebo ochota pracovat jako obchodník

*znalost desktopových produktů ESRi, ArcGIS a mobilních aplikací, nebo aspoň základní orientace a znalost oblasti a produktů GIS

*znalost odvětví inženýrských sítí(Utilit) -výhodou, ale ne podmínkou

*AJ- B1/B2

*ŘPB

*orientace v problematice obchodních a technických činností zejména v oblastech GIS, správy majetku, a dispečerského řízení sítě

*komunikace na technické a exekutivní úrovni

věkově neomezené

Pracovní náplň:

*péče o stávající klienty

*akvizice nových zákazníků v daném odvětví

*identifikace nových obchodních příležitosti a navrhování vhodných řešení s maximálním rozvojem využiti Esri GIS ve prospěch zákazníka

*sledovat odvětvové trendy a vytváření obchodních plánů rozvoje Esri GIS v daném odvětví

*monitoring nových technologických možností Esri GIS včetně navazujících technologií.

Nabídka:

*fixní nástupní plat v rozmezí : 60.000-75.000 btto Kč (dle znalostí požadovaných produktů a délky praxe)

*fixní nástupní plat uchazeče s malou odbornou praxí nebo čerstvý absolvent VŠ s aspoň teoretickou znalostí GIS: od 45.000 btto

*roční odměna ve výši dvou měsíčních platů dle ekonomických výsledků firmy

*sdílené firemní vozidlo jen pro služební účely

*placené vzdělávaní

*placené jazykové kurzy

*stravenkový paušál

*sick days

*týden dovolené navíc

*velmi dobrá dopravní dostupnost

*příspěvek na penzijní spoření

*možnost home office

Své životopisy nám prosím posílejte přes tlačítko ODPOVĚDĚT, které je na konci této inzerce, info o pracovní pozici vám poskytneme na tel.: 602-640076

V případě, že nebudeme do 7 pracovních dnů reagovat na vámi zaslaný životopis, byla daná přednost uchazečům, kteří svým pracovním profilem lépe splňovali požadavky na danou pozici