Projektant pozemních staveb

Jméno/Firma
KOREKT PRAHA
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
3. 10. 2024

Česká společnost na Praze 10, zabývající se již 30 let projekční a inženýrskou činností ve výstavbě příjme do hlavního pracovního poměru nebo i formou OSVČ 2 nové pracovníky do pozice:

**PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB**

Požadavky:

*VŠ (SŠ) příslušného zaměření

*praxe v oboru

*znalost AutoCADu

*znalost práce v BIM systému REVIT výhodou

*zájem o architektonicko-stavební problematiku

*aktivní znalost češtiny (slovenštiny)slovem i písmem podmínkou!

*bez omezení věku

Pracovní náplň:

*návrh a realizace projektové dokumentace všech stupňů

*výkon autorského stavebního dozoru (ATD)

*konzultace s investory, externími odborníky,

*jednání s úřady

*možnost práce na projektech v zahraničí

Nabídka:

*fixní nástupní plat: dohodou od 55.000- 60.000 btto pro zkušené projektanty(možnost jednání i o vyšším platu)

*odměny+ osobní ohodnocení+ prémie k fixnímu platu

* v případě kvalitních pracovních výsledků možný mzdový postup již po měsíci od nástupu do pozice.

*1 týden dovolené navíc,

*možnost přidělení služebního vozidla ke soukromý účelům

*stravenky

*příspěvky na výuku jazyků, na sport, na životní a penzijní připojištění.

*pružná pracovní doba

*místo pracoviště Praha 10, dobrá dopravní dostupnost (5 km od centra Prahy)

Své životopisy nám prosím posílejte přes tlačítko ODPOVĚDĚT, které je na konci této inzerce, info o pracovní pozici vám poskytneme na tel.: 602-640076

V případě, že nebudeme do 7 pracovních dnů reagovat na vámi zaslaný životopis, byla daná přednost uchazečům, kteří svým pracovním profilem lépe splňovali požadavky na danou pozici