Projektový manažer/manažerka

Jméno/Firma
KOREKT PRAHA
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
3. 10. 2024

Významná strojírenská výrobní firma v okrese Jablonec nad Nisou, přijme do hlavního pracovního poměru pracovníka do pozice:

**Projektový manažer**

Firma se zaměřuje na dodávky vysoce specializovaných zakázkových, malosériových strojů a zařízení převážně pro výfukové systémy a klimatizační jednotky. Výrobní program společnosti pokrývá kompletní cyklus od návrhu, přes konstrukci, výrobu a montáž až po kontrolu, servis a technologickou podporu.

Požadavky:

* SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření - technicky zaměřená osobnost nutností

* praxe v řízení projektů (v automobilovém průmyslu - výhodou)

* AJ středně pokročilá- velkou výhodou, aspoň písmem nutností

Náplň práce:

- vede a zpracovává projekt z oblasti automatizace, robotiky, svařovacích přípravků na dílčí úkoly, včetně kalkulací na nové projekty

- kontroluje a dohlíží na jejich plnění

- spolupracuje ve stanovené finanční náročnosti projektu

- provádí časové odhady a jejich aktualizaci

- pravidelně zpracovává písemné zprávy o stavu prací na projektu

- denní kontakt se zákazníkem

- technická komunikace v rámci projektu se zákazníky, dodavateli a ostatními odd.

- koordinace vývoje, nákupu, výroby

- v případě potřeby pomoc při montáži

Nabídka:

*nástupní mzda: 58-69.000 btto /měsíc

*prémie

*práci na zajímavých projektech s mezinárodním přesahem

* 20 dnů dovolené

* 3 dny Sick days

* příspěvek na stravování 110 Kč / den, formou stravenkové karty

* příspěvek na jazykové kurzy

* benefitní program Edenred

* příspěvek na penzijní připojištění

* občasný home-office

* vzdělávací kurzy a školení

* mobilní telefon,

* notebook

Své životopisy nám prosím posílejte přes tlačítko ODPOVĚDĚT, které je na konci této inzerce, nebo info o pracovní pozici vám také poskytneme na tel.: 602-640076