Týmový manažer

Jméno/Firma
Národní pedagogický institut České republiky
Pracoviště
Senovážné náměstí 872/25, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Personalistika a HR
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co Vás čeká:

Do týmu zodpovědného za projekt IPs Kurikulum hledáme parťáka/parťačku, který/á spolu s námi bude měnit české školství k lepšímu.
Jako týmový manažer/ka budete hrát klíčovou roli v řízení a koordinaci aktivit projektu:.
Budete zodpovědný/á za včasné dodání výstupů projektu v souladu s rozpočtem a harmonogramem. Kromě toho budete spolupracovat s odborníky na vzdělávání, zastupovat projekt na důležitých jednáních a vést realizační tým. Tato pozice vyžaduje silné organizační schopnosti, vedení týmu a schopnost efektivně reagovat na výzvy spojené s realizací projektu.

Hlavní náplň práce:

  • Řízení klíčových aktivit projektu a zajištění dodávky výstupů
  • Koordinace procesů a kontrola souladu s metodickými pravidly
  • Vedení a podpora realizačního týmu
  • Dodávání podkladů ke zpracování finančních zpráv, monitorování rozpočtu a plnění harmonogramu
  • Identifikace rizik, příprava opatření pro jejich řešení
  • Zajištění správné komunikace s dodavateli a partnery
  • Účast na poradách, konferencích a jednáních, kde budete projekt zastupovat (cca 1x týdně v Praze)
  • Monitoring a vyhodnocení plnění cílů a projektových indikátorů

Co byste měl/a mít a umět:

  • Vysokoškolské vzdělání (min. magisterský stupeň)
  • Minimálně 5 let zkušeností v řídicí pozici
  • Praxi v projektovém řízení (min. 2 roky)
  • Výbornou znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Silné komunikační a prezentační dovednosti
  • Znalost zásad vedení týmu a organizace práce
  • Schopnost zvládat stresové situace a efektivně řešit problémy
  • Právní povědomí a schopnost aplikovat relevantní zákony v praxi

Výhodou bude, pokud:

  • Umíte aplikovat filozofii Lean management
  • Umíte pracovat agilně, pojmy jako kanban a backlog Vám nejsou cizí.
  • Znáte metodiku Prince 2
  • Zajímá vás proměna českého školství

Co nabízíme:
Příležitost přidat se ke společnosti, které záleží na tom, aby se děti těšily do školy a učitelé měli tu nejlepší práci na světě.

Součástí naší nabídky je:

  • Pracovní úvazek na HPP s atraktivním platovým ohodnocením
  • Flexibilní pracovní dobu s, možností práce na dálku
  • Příležitost k profesnímu růstu a podporu v dalším vzdělávání
  • Spolupráci s dynamickým a inovativním týmem odborníků
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dní sick-days
  • Notebook
  • Benefity formou stravenek
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Kancelář v centru Prahy nebo na kterémkoliv krajském pracovišti NPI

Pokud Vás náplň práce oslovila, budeme se těšit na váš životopis a krátké shrnutí, co je vaší hlavní motivací pro tuto pozici.