Oblastní vedoucí prodeje pro maloobchodní síť

Jméno/Firma
JIP východočeská, a.s.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

Požadujeme

  • zkušenosti z oboru: maloobchodní prodej, ideálně jako regionální vedoucí MO
  • řidičský průkaz sk.B
  • časová flexibilita
  • min.SŠ vzdělání
  • samostatnost, dobré komunikační schopnosti, vysokou motivaci

Náplň práce

  • Zodpovědnost za řízení a koordinaci provozu a výkonu prodejen v dané oblasti.
  • Sledování výsledků a jejich vyhodnocování.
  • Stanovit a dosahovat cíle v oblastech zákaznického servisu na svých prodejnách, analyzovat je, navrhovat opatření k optimalizaci, prosadit je a kontrolovat.
  • Analyzovat trh, konkurenci a spotřebitelské chování pro identifikaci nových obchodních příležitostí v oblasti.
  • Realizace nových projektů a remodeling stávajících objektů.
  • Realizace úprav prodejny a prezentace zboží.
  • Rozvoj týmu Vedoucích prodejen - poskytování směru, podpory a motivace pro dosažení stanovených cílů. Kontrola a optimalizace činností.
  • Prosazení a kontrola dodržování firemních směrnic, nařízení a systémů, navrhovat, prosazovat a kontrolovat případná opatření
  • Zajištění efektivního toku informací (Vedoucí prodejen, Zaměstnanci, Vedoucí MO, Oddělení centrály)
  • Navrhovat a implementovat aktivity pro zvýšení povědomí o značce a podporu prodeje
  • Aktivně spolupracovat s Kolegy, Vedoucími prodejen a Odděleními centrály pro dosažení stanovených prodejních cílů
  • Měsíční rozbory číselných ukazatelů s Vedoucími prodejen, návrhy opatření a zpětná kontrola prosazení
  • Aktivní spolupráce se všemi odděleními centrály

Nabízíme:

Osobní automobil i pro soukrommé použití.
Zapracování do pozice.

Benefity:

  • sleva na nákup firemního sortimentu,
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • dlouhodobá spolupráce