✈️ Supervisor výrobní buňky✈️ (skvělý tým a 6 týdnů dovolené)

Jméno/Firma
GE Aviation Czech s.r.o.
Pracoviště
Beranových 65, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

✈️ Na této pozici budete:

... mít odpovědnost za skupinu 20 - 25 pracovníků v malosériové, vysoce specializované výrobě leteckých motorů. Jako jejich vedoucí budete především komunikovat s ostatními týmy ve výrobě, vývoji, technologii a kvalitě. Samozřejmostí je spolupráce na plánování výroby, podpora rozvoje svých zaměstnanců a administrativa spojená s touto činností.

✈️ Náplň práce:

  • Jestli Vás baví organizace práce ve výrobě, schůzky s plánováním plánování výroby, logistikou, technologií a řešení operativy, jste na správné adrese.
  • Hledáme někoho, kde se nebojí rozhodovat, a zkoušet řešit nové výzvy... pomocí sofistikovaných nástrojů i selského rozumu.
  • Budete sledovat různá KPI a dohlížet na to, aby byly potřebné díly byly včas a ve správné kvalitě na správném místě a řešit, když to tak nebude.
  • Samozřejmě budete sledovat efektivitu procesu včetně nákladů pomocí ukazatelů v systému Oracle.
  • Vedení skupiny podřízených pracovníků - naše výroba je komplexní a vedoucí týmu má na starosti širokou škálu záležitostí

mimo jiné:

  • Zodpovědnost za plnění kvalitativních a kvantitativních požadavků při respektování GE pravidel a jiných norem,
  • Prezentace výsledků na svém pracovišti vedení společnosti, resp. výrobního úseku,
  • Řešení vzniklých problémů spojených s kvalitou práce, produktivitou a bezpečností práce,
  • Spolupráce při zavádění nové výroby a metod zlepšování procesů (např. LEAN, KAIZEN)

✈️ Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenost s vedením lidí ve výrobě
  • Relevantní praxe v oboru nebo jiném technickém odvětví
  • Schopnost dorozumět se anglicky na úrovni minimálně B1.
  • Dobré komunikační a výborné organizační dovednosti.

Velkou výhodu budete mít pokud:

  • Znáte principy štíhlé výroby
  • Jste seznámení s CNC stroji a tím, jak fungují

Nečekáme, že budete znát vše, důležité je nebát se výzev, váš nový tým vás podpoří.

✈️Na oplátku Vám nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání v přední letecké společnosti s neomezenými pracovními příležitostmi.
  • Širokou škálu dalšího rozvoje- ať už se jedná o jazykové kurzy, technické znalosti či rozvoj soft skills.
  • Jsme centrem vývoje a výroby nových leteckých technologií.
  • Nabízíme práci ve skvělém týmu na pobočce v Praze – Letňany.

A ještě něco navíc:

...najdete u nás i spoustu firemních benefitů, dáváme si záležet Work-life balance našich zaměstnanců, a proto nabízíme flexibilní zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hodin týdně, 5 týdnů dovolené a týden placeného volna navíc, plně hrazené stravenky, 6% příspěvek na volný čas či pojištění, částečně dotovanou Multisport kartu, plně vybavené fitko v budově, podporujeme zdravý životní styl a rozvojové aktivity našich zaměstnanců

Zaujal Vás tento inzerát, ale nevíte, zda na to Vaše zkušenosti stačí? Nevadí, pošlete nám svůj životopis a my každý důkladně zvážíme.

Těšíme se na vaši přihlášku,

Adéla z HR