Ředitel hotelu v Karlových Varech

Jméno/Firma
AXXOS HOTELS & RESORTS, s.r.o.
Pracoviště
Divadelní náměstí 43/5, Karlovy Vary
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Němčina, Čeština
Profese
Cestovní ruch a ubytování
Vytvořeno
3. 10. 2024

Pracovní nabídka

Ředitel hotelu v Karlových Varech

Do hotelu v Karlových Varech hledáme zkušeného profesionála s adekvátní předchozí praxí v celkovém vedení hotelového provozu a jasnou orientací na služby nejvyšší kvality. Hotel je součástí expandujícího řetězce a orientace v lázeňské oblasti je vítána.

Náplň práce ředitele hotelu:

• zodpovědnost za provoz a hospodářské výsledky hotelu
• pozitivní reprezentace hotelu a rozvoj firemní kultury
• zodpovědnost vůči hospodaření hotelu a finančním prostředkům
• zajištění optimalizace nákladů na provoz hotelu
• rozdělování úkolů a následná kontrola jejich plnění
• plánování, organizování a implementace obchodních strategií
• personální řízení, koordinace a kontrola činností všech zaměstnanců
• komunikace s klíčovými zákazníky (B2B, B2C) a externími dodavateli
• motivace, koučink a hodnocení podřízených pracovníků
• podíl na propagaci a tvorbě marketingových kampaní hotelu

Požadujeme:
• prokazatelné zkušenosti min. 2 roky na pozici ředitele 4* / 5* hotelu nebo 5 let na manažerské pozici v oblasti Operations /F&B /Sales v hotelovém provozu (min. 4*)
• znalost anglického jazyka podmínkou, německého jazyka výhodou
• komplexní ekonomický přehled, orientace na trhu
• vysokoškolské vzdělání značnou výhodou
• rozhodnost a přirozená autorita
• zvládání zátěžových i stresových situací
• komunikační, organizační a argumentační dovednosti
• strategické i analytické myšlení s kritickým pohledem na detail
• výborné prezentační dovednosti
• reprezentativní vystupování a vzhled

Nabízíme:
• velmi pěkné platové ohodnocení + zajímavé bonusy a prémie
• příjemné zázemí prosperujícího řetězce
• podílení se na dalším rozvoji zajímavého produktu

Nástup: dle dohody