Mzdová účetní/Personalista (ž/m)

Jméno/Firma
TEDi obchodní s.r.o.
Pracoviště
Pekařská 621/7, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Finance a ekonomika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
4. 10. 2024

Rozrůstáme se, a proto do našeho HR týmu hledáme novou posilu!
Baví Vás mzdové účetnictví a personalistika?
Patří mezi Vaše vlastnosti pečlivost a zodpovědnost?
Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • Kompletní zpracování mzdové a personální agendy
  • Přijímání nových zaměstnanců, změny stávajících zaměstnanců, ukončování a převody zaměstnanců
  • Správa exekucí, insolvencí, výpočet srážek a odvodů zaměstnanců
  • Roční zúčtování daní
  • Komunikace s příslušnými institucemi - ČSSZ, zdravotní pojišťovny, ÚP, FÚ
  • Poradenství zaměstnancům v oblasti mezd a personalistiky
  • Příprava reportů a statistik pro vedení společnosti

Očekáváme

  • SŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti mzdového účetnictví alespoň 2 roky
  • Znalost pracovněprávní a mzdové legislativy
  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • Schopnost efektivně spolupracovat v týmu
  • Znalost práce s MS Office na středně pokročilé úrovni

Výhodou bude

  • Zkušenost se mzdovým softwarem LOGA
  • Němčina

Nabízíme

  • Konkurenceschopné platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál 107 Kč/den
  • Sleva na nákup zboží v prodejnách TEDi
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Možnost občasného Home Office
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Profesní vzdělávání v oblasti mezd a personalistiky
  • Zázemí stabilní zahraniční firmy
  • Notebook + mobilní telefon také k soukromému použití

Informace pro uchazeče

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám životopis v českém jazyce.
Budeme kontaktovat pouze vybrané uchazeče.
Děkujeme a těšíme se na případnou spolupráci.

Něco o TEDi

3 200 prodejen v 15 zemích po celé Evropě. Firma byla založena v roce 2004 v Německu.
Dnes patříme k lídrům v oblasti maloobchodu s nepotravinářským zbožím.
V prodejnách TEDi nabízíme široký sortiment zboží, dárkové a dekorační předměty, hračky, psací a kancelářské potřeby, party výrobky, potřeby pro domácnost, drogerii.
TEDi je důkazem toho, že férové ceny, dobrá kvalita, udržitelná angažovanost a rozmanitá nabídka se nevylučují.
Od roku 2020 působíme také v České republice, kde je aktuálně otevřeno 60 prodejen a dále expandujeme.