Technolog s vietnamským jazykem

Jméno/Firma
KES - kabelové a elektrické systémy, spol. s r.o.
Pracoviště
Vratimov
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Vietnamština
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
4. 10. 2024

Do našeho oddělení TPV nabíráme nového kolegu, který bude zastávat pozici Technologa.

Co budete dělat:
• zodpovídat za technologické procesy a přípravu zákaznických kalkulací,
• spolupracovat s prodejním oddělením na nových a stávajících projektech,
• vytvářet a udržovat technologickou dokumentaci,
• vypracovávat analýzy na svěřených projektech,
• spolupracovat s oddělením výroby a údržby na vyřešení problémů na výrobních linkách,
• reportovat vedoucímu oddělení.

Měli byste:
• mít SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření,
• komunikovat v anglickém, českém a vietnamském jazyce,
• mít zkušenost z oblasti TPV, procesního inženýrství apod.
• uživatelsky pracovat s MS Office,
• mít řidičský průkaz B,
• mít smysl pro pořádek a pečlivost,
• profesionálně vystupovat a jednat.

Co nabízíme:
• fajn tým a 100 % podporu při zaškolení,
• pracovní doba je pružná a činí 37,5 hod / týden,
• 13. a 14. mzdu, součet Vám přidá jednu měsíční mzdu navíc,
• 25 dní dovolené,
• zaměstnanecký program - Alza benefit (zvýhodněné nákupy),
• odměna za doporučení nového zaměstnance 20 000 Kč,
• odměny při pracovním výročí,
• odměna pro dárce krve,
• jazykové kurzy anglického a německého jazyka,
• benefitní systém - Kafeterie,
• stravenkový paušál a firemní jídelna,
• příspěvek zaměstnavatele na dopravu 300 Kč.

Těšíme se na Vaše odpovědi.