SPECIALISTA MARKETINGU

Jméno/Firma
OSTRA GROUP a.s.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Marketing, média a reklama
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
4. 10. 2024

Skupina OSTRA je silná skupina poskytující logistické služby, služby dopravců – jako je servis vozidel,

prodej pohonných hmot, servis na mycích centrech nebo prodej náhradních dílů. Dále také provozuje

autobusová nádraží nebo staví a pronajímá nemovitosti.

Společnost ADIP je pak lídrem v distribuci náhradních dílů a příslušenství pro nákladní automobily,

autobusy v České republice a na Slovensku.

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

Co vás čeká

- příprava, realizace a vyhodnocení marketingových a prodejních akcí, zákaznických akcí a školení

- vytváření grafiky pro reklamní materiály (online, offline)

- pravidelná tvorba a rozesílání direct mailů, sms reklam atd.

- podílení se na realizaci nového e-shopu, nastavování zákaznických přístupů, nahrávání produktových fotografií

- správa obsahu webových stránek společnosti a sociálních sítí (Facebook, LinkedIn)

- vedení reklamního skladu – výběr, nákup, příjem a výdej reklamních materiálů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- SŠ nebo VŠ vzdělání (obor marketingová komunikace, marketing výhodou)

- praxe v marketingu na obdobné pozici výhodou, ale není nutná

- organizační a komunikační dovednosti

- samostatnost, důslednost, kreativita, ochota učit se novému

- dobrá znalost MS Office

- uživatelská znalost grafického programu Corel Draw nebo Adobe Photoshop

- znalost AJ

- řidičský průkaz sk. B

Co vám můžeme nabídnout

- práci v přátelském a pozitivně naladěném kolektivu

- perspektivní práci a zázemí prosperující společnosti

- výkon práce v Březnici u Zlína

- zajímavé mzdové ohodnocení

- firemní benefity – 25 dní dovolené, pružná pracovní doba, příspěvky na stravování, firemní výuka angličtiny

- možnost uplatnění získaných zkušeností, možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

- nástup možný ihned