Asistent servisního poradce

Jméno/Firma
AUTOspektrum 2000 s.r.o.
Pracoviště
Truhlářská 2061/11, Cheb
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Auto - moto
Vytvořeno
4. 10. 2024

Hledáte monotónní a nezajímavou práci, do které budete muset dojíždět, ale která vás samotná nikam neposune? Přesně takovou u nás nenajdete! Klademe důraz na osobní rozvoj každého zaměstnance, skvělý tým a práci v moderním prostředí s nejnovějšími modely ŠKODA AUTO – a čeká vás toho u nás mnohem víc. Pokud hledáte práci, která má budoucnost a posune vás vpřed, neztrácejte čas a ozvěte se nám ještě dnes.

ASISTENT SERVISNÍHO PORADCE

Vaším hlavním úkolem bude příjem zakázek, jejich zpracování. Budete spojovacím článkem mezi zákazníkem a ostatním servisním personálem.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • SOU bez maturity
  • odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
  • znalost AJ nebo NJ výhodou
  • zákaznický a profesionální přístup
  • plný úvazek
  • znalost práce na PC
  • komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B
  • spolehlivost a loajalitu
  • trestní bezúhonnost

CO VÁS ČEKÁ U NÁS:

  • práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
  • zázemí moderní, prosperující společnosti
  • osobní rozvoj a další vzdělávání
  • odpovídající platové ohodnocení a benefity