Kopáč

Jméno/Firma
Vodárna Zlín a.s.
Pracoviště
třída Tomáše Bati 383, Zlín
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
4. 10. 2024

Společnost Vodárna Zlín a.s. je provozovatelem vodohospodářské infrastruktury pro města, obce a průmyslové podniky v regionu Zlín. Zásobuje více než 173 tisíc obyvatel, má 236 zaměstnanců a provozuje celkem 7 úpraven vody, 104 vodojemů a 13 čistíren odpadních vod.

V současné chvíli hledáme posilu na pozici: Kopáč

Pracovní náplň

- Výkopové práce při odstraňování havárií vodovodů

- Drobné stavební práce při úpravě povrchů (dlažby, asfaltování, ...)

- Doprava mobilních cisteren s pitou vodou

- Odvoz přebytečné zeminy

- Montáž dopravního značení

Nabízíme

- Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti

- Odpovídající mzdové ohodnocení

- Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy

- Možnost dalšího profesního vzdělávání

- Pracovní doba 7,5 hod / den

Požadujeme

- Vyučení bez maturity

- Řidičský průkaz skupiny B (podmínkou),

- Řidičský průkaz skupiny C (podmínkou) - profesní průkaz (výhodou)

- Praxe ve stavebnictví

- Manuální zručnost, fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav

- Dobrá pracovní morálka

- Základní znalost práce na PC

- Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost