Referent odd. Expanze (m/ž) s NJ - plný nebo zkrácený úvazek

Jméno/Firma
TEDi obchodní s.r.o.
Pracoviště
Pekařská 621/7, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
4. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

Jste komunikativní, máte organizační schopnosti a umíte německy?
Hledáme uchazeče i na zkrácený úvazek.
Staňte se součástí TEDi – trendového a přátelského diskontu!

Vaší náplní práce bude

  • Pomoc a kontrola při vypracování nájemních smluv a dokumentů (po zapracování samostatná práce - není nutná předchozí zkušenost se smlouvami)
  • Zajištění překladů smluv a dokumentů
  • Komunikace v němčině s pronajímateli a centrálou v Německu
  • Správa expanzních míst a termínů
  • Zadávání a péče o údaje v interním softwarovém nástroji „TradeNet“
  • Komunikace a spolupráce s odděleními napříč společnosti
  • Všeobecné administrativní a organizační činnosti

Očekáváme

  • německý jazyk slovem i písmem
  • pečlivost
  • komunikační schopnosti
  • organizační schopnosti
  • samostatnost
  • spolehlivost
  • velmi dobrá znalost MS Office

Nabízíme

  • Férovou mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál 107 Kč/den
  • Sleva na nákup zboží v prodejnách TEDi
  • Dárkový vánoční poukaz
  • Notebook + mobilní telefon také na soukromé použití
  • Práce na hlavní pracovní poměr - možnost zkráceného úvazku
  • Občasná práce z domova
  • Zaškolení a podpora kolegů v rámci zapracování
  • Zázemí stabilní rostoucí firmy
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění
  • Moderní pracovní prostředí

Informace pro uchazeče

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám životopis v českém a německém jazyce.
Budeme kontaktovat pouze vybrané uchazeče.
Děkujeme a těšíme se na případnou spolupráci.

Něco o TEDi

3 200 prodejen v 15 zemích po celé Evropě. Firma byla založena v roce 2004 v Německu.
Dnes patříme k lídrům v oblasti maloobchodu s nepotravinářským zbožím.
V prodejnách TEDi nabízíme široký sortiment zboží, dárkové a dekorační předměty, hračky, psací a kancelářské potřeby, party výrobky, potřeby pro domácnost, drogerii.
TEDi je důkazem toho, že férové ceny, dobrá kvalita, udržitelná angažovanost a rozmanitá nabídka se nevylučují.
Od roku 2020 působíme také v České republice, kde je aktuálně otevřeno 60 prodejen a dále expandujeme.