Manager prodeje / Sales Assistant

Jméno/Firma
Podium Prague s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Ruština, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
4. 10. 2024

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni. Láká Vás představa práce pro společnost zaměřenou na prodej luxusního zboží?

Hledáte zajímavou a odpovědnou práci?

Pokud ano, podívejte se na to, co Vás čeká:

  • budete nabízet k prodeji luxusní zboží
  • udržovat pravidelnou komunikaci se zákazníky a spravovat databázi VIP zákazníků

Nabízíme:

  • zajímavou a odpovědnou práci v atraktivním oboru
  • příjemné pracovní prostředí
  • prostor pro rozvoj kariéry
  • bonusy z prodeje

Požadavky:

  • hledáme člověka, který má reprezentativní vystupování a jednání, výborné komunikační dovednosti
  • nutností je znalost minimálně jednoho světového jazyka na dobré úrovni (AJ nebo RJ)
  • ideální kandidát je spolehlivý, pracovitý a má silný zájem o produkt
  • požadujeme praxi v prodeji (luxusní zboží, prémiové značky)

Pokud si myslíte, že by toto byla ta pravá příležitost pro Vás, budeme velice rádi, pokud se přihlásíte.