Telefonní operátor/ka kontaktního centra

Jméno/Firma
LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.
Pracoviště
Závodní 1613/2, Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
4. 10. 2024

Jsme mezinárodní společnost s výrobky pro zdraví a krásu s více než 30letou tradicí v České republice a nyní hledáme nového kolegu do našeho týmu na Kontaktní centrum na pobočce v Ostravě-Hrabůvce.

Co bude tvá náplň práce:

  • Příjem hovorů obchodních partnerů z České a Slovenské republiky
  • Zpracovávání e-mailové komunikace, požadavků, reklamací a administrativy
  • Spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti
  • Aktivní výpomoc s objednávkami
  • Hledání nejvhodnějšího řešení ke spokojenosti obchodních partnerů
  • Zpracovávání registrací nových partnerů
  • Administrativní činnost (odpisy zboží, dobropisy, inventura…)

Co od tebe požadujeme:

  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Orientace na zákazníka
  • Výborná znalost PC, MS Office
  • Psaní všemi deseti výhodou
  • Pečlivý a zodpovědný přístup k práci
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Zkušenosti na kontaktním centru výhodou
  • Slovenský jazyk výhodou, anglický jazyk velkou výhodou
  • Středoškolské vzdělání
  • Čistý trestní rejstřík

Co ti nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Pouze ranní směny
  • Pracovní úvazek 7,5 hod.
  • 22 dní dovolené a 4 sick days
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění, pitný režim
  • Možnost kvartálních odměn