Key account manager/-ka

Jméno/Firma
SIMIX GROUP s.r.o.
Pracoviště
Hradec Králové
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
4. 10. 2024

Máte již dost (třeba i mezinárodního) korporátu a hledáte novou pracovní výzvu, kde nejsou dlouhé rozhodovací řetězce pro kdeco? Anebo máte jiný motiv k potřebě změny?

Jste energický, plynně se domluvíte německy i anglicky a na poli obchodu se cítíte jako ryba ve vodě? Pak jste ta pravá posila do obchodního týmu našeho klienta s centrálou v Holicích. Neváhejte a přihlaste se do výběrového řízení!

Náplň pozice:

- vyhledávání nových zákazníků pro rakouský a německý trh
- aktivní spolupráce se stávajícími zákazníky na zvýšení produktivity stávajících projektů a vytváření nových projektů
- zodpovědnost za včasné vytvoření nabídek a jejich včasné předání zákazníkovi
- vedení poptávkového řízení a vedení vzorkovacího řízení
- spoluvytváření obchodního plánu
- marketing v daném regionu
- úzká spolupráce s týmem zákaznického servisu, technologie a vývoje
- na základě nových výrobkových směrů a jejich aplikací ve výrobě budete mít na starosti vyhledávání -- - nových zákazníků v daném segmentu
- pravidelný reporting vedoucímu prodeje a vedení společnosti

Požadavky na pozici:

- min. SŠ vzdělání (výhodou je obor elektro, strojní, nebo informatika)
- aktivní znalost NJ anebo AJ slovem a písmem – úroveň B1
- komunikativní a příjemné vystupování
- schopnost práce v týmu a současně jako odpovědný reprezentant firmy
- dodržování kvalitativních a etických standardů
- samostatnost a zodpovědnost za svěřené úkoly
- ochotu naplno rozvinout svůj potenciál
- časovou flexibilitu a ochotu cestovat
- schopnost úspěšně a efektivně plánovat a plnit úkoly

Nabízíme:

- zajímavou práci ve stále rostoucí společnosti
- motivující mzdové ohodnocení
- jazykové kurzy v rámci pracovní doby
- přátelský kolektiv
- příspěvky na závodní stravování
- příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
- zvýhodněné tarify u mobilního operátora a jiné