Asistent/-ka společnosti, recepční | FASHION

Jméno/Firma
MAXPRAGA s.r.o.
Pracoviště
Havelská 494/31, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
4. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co nabízíme

Kanceláře společnosti MAXPRAGA se nacházejí v historickém centru Prahy. Rádi bychom do našeho týmu přijali osobnost, která by v mladém dynamickém prostředí ve společnosti s bohatými zkušenostmi v oblasti luxusní módy měla na starosti úkoly spojené s chodem kanceláře, správou zázemí firmy, zajištěním agendy pro firemní akce a asistencí při přípravě projektů. Měla by možnost spolupracovat se všemi odděleními napříč společností a také komunikovat napřímo s managementem.

Tato pozice umožní kandidátovi rozvíjet organizační schopnosti, pochopit fungování firmy a získat zkušenost z módního odvětví.

Pozice předpokládá každodenní užívání nástrojů MS Office a softwaru Helios (jednoho z nejpoužívanějších účetních programů v ČR a na Slovensku) a komunikaci v českém a anglickém, příp. italském jazyce, díky které je možné významně zlepšit vlastní obecné i technické jazykové dovednosti.

Po ukončení tří měsíční zkušební doby nabízíme zajímavý balíček firemních benefitů.

Náplň práce

- správa sekretariátu společnosti

- organizační podpora retailové sítě a vedení společnosti

- práce ve firemním softwaru, práce s databází, tvorba tabulkových přehledů

- úzká spolupráce s marketingovým a obchodním oddělením

- spolupráce na realizaci módních eventů

- drobné překlady a korektury dokumentů

- administrativa smluv a komunikace s dodavateli, klienty a úřady

- zajištění a organizace pracovních cest a meetingů

Požadavky

- SŠ/VŠ, vhodné i pro absolventy

- perfektní znalost češtiny, plynulá znalost angličtiny (ústní i písemná)

- dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

- výborné organizační schopnosti, systematičnost a důslednost

- skvělé komunikační dovednosti

- samostatnost, zodpovědnost, flexibilita

- reprezentativní vystupování

Výhodou

- znalost softwaru Helios

- znalost italštiny

- řidičský průkaz sk. B

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis v českém a italském jazyce spolu s fotografií.