Arteterapeut

Jméno/Firma
CEDR - Centrum duševní rovnováhy o.p.s.
Pracoviště
T. G. Masaryka 115, Ústí nad Orlicí
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
4. 10. 2024

Pracovní nabídka

Nabízíme:

  • Smysluplné pracovní uplatnění v neziskové organizaci s dlouholetou tradicí
  • Profesní rozvoj, podíl na rozvoji organizace
  • Pracovní úvazek na dohodu o provedení práce
  • 250 Kč/hod.

Požadavky:

  • Splnění kvalifikačních předpokladů
  • Praxe v práci s cílovou skupinou vítána
  • Zvládání zátěžových situací
  • Dobré komunikační schopnosti, pozitivní přístup
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Samostatnost v rozhodování
  • Trestní bezúhonnost

Náplň práce:

  • Komplexní zabezpečení arteterapie

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání profesního životopisu, motivačního dopisu a splnění požadavku odborného vzdělání. Zasláním svého životopisu udělujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2002 Sb., pro účely výběrového řízení.