Property Manager | Industriální objekty

Jméno/Firma
DEVIRE s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
4. 10. 2024

Pro našeho významného klienta, úspěšnou developerskou společnost zaměřující se na výstavbu industriálních zón, hledáme zkušeného Property Managera.

Máte zkušenosti z obdobné role a komunikativní znalost AJ?
Zašlete nám Vaše CV a ucházejte se o roli Property Manager a staňte se členem zkušeného a dynamického týmu v úspěšné a moderní společnosti.

Co vás čeká?

- Správa portfolia sestávajícího z průmyslových skladů umístěných v České republice
- Vedení týmu facility managementu
- Odpovědnost za provozní rozpočet - OPEX (návrhy, řízení nabídek, kontrola plnění rozpočtu)
- Odpovědnost za řešení investičního rozpočtu CAPEX (návrhy, realizace)
- Připrava smluv pro dodavatele, vyúčtování poplatků za služby
- Komunikace s nájemci, dodavateli, úřady
- Správa požadavků klienta a stížností
- Veškerá správa instancí společnosti
- Podávání zpráv vedení společnosti a majitelům budov
- Každodenní provoz při nákupu, kontrole dodavatelů a řízení projektů
- Zpracování technických a energetických auditů
- Pravidelný finanční a technický reporting

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru, stavební výhodou
- Praxi v oboru správy nemovitostí na pozici Property managera, min 3 roky
- Znalost AJ na komunikativní úrovni
- Zkušenosti s vedením a koordinací členů týmu
- Znalost MS Office
- Časovou flexibilitu
- Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
- Spolehlivost, zodpovědnost

Co vám můžeme nabídnout?

- Atraktivní platové ohodnocení; Roční bonusy
- Služební automobil
- Možnost seberealizace a odborného rozvoje v rostoucí společnosti
- Balíček zaměstnaneckých benefitů (FlexiPass / MultiSport / příspěvek na důchodové připojištění, stravenkový paušál, možnost angličtiny s rodilým mluvčím, 5 týdnů dovolené, Sick days, občerstvení na pracovišti a další)
- Přátelské prostředí a neformální kolegové
- Možnost občasné práce z domova
- Flexibilní pracovní doba
- Firemní akce