MANAŽER LETIŠTNÍHO ZABEZPEČENÍ

Jméno/Firma
LOM PRAHA s.p.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
4. 10. 2024

Bavilo by se Vás pracovat v dynamickém leteckém prostředí s moderní leteckou technikou?

Připojte se k nám!

Jaké budou Vaše klíčové odpovědnosti?

* odpovědnost za organizaci, plánování a řízení letištního zabezpečení letiště Plzeň - Líně;

* zajišťovat údržbu letištních ploch a letištních zařízení včetně výsadkových ploch;

* odborně řídit provoz a údržbu techniky letištního zabezpečení;

* odpovědnost za odbornou přípravu zaměstnanců letištního zabezpečení ve své podřízenosti;

* na základě provozních podmínek zabezpečovat uzavření nebo omezení stanovených letištních ploch;

* zpracovávat předepsané dokumenty a administrativu ve spojitosti s provozem letiště;

* navrhovat nápravná opatření a aktualizovat dokumenty pro civilní letectví v návaznosti na letecký předpis L 14;

* komunikovat s příslušnými úřady např. s ÚCL, ODVL MO;

* podílet se na plánovacím procesu zabezpečení služeb ve prospěch AČR.

Jak si Vás představujeme?

* ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření, obor letecká doprava a údržba letišť je výhodou;

* základní znalost leteckých předpisů (L 14, zákon č. 49/1997 Sb. zákon o civilním letectví);

* základní znalost o požárním zabezpečení letiště;

* znalost procedur a procesů bezpečnostního zabezpečení letiště;

* uživatelská znalost práce s PC – MS Office;

* základní znalost AJ;

* odpovědnost, bezúhonnost a osobní spolehlivost;

* schopnost samostatné i týmové práce;

* řidičský průkaz skupiny B;

* příjemné a profesionální vystupování.

Zkušenosti a dovednosti vhodné pro tuto pozici:

* analytické a technické myšlení;

* zodpovědnost a flexibilita;

* rozhodnost;

* organizační schopnosti.

Co Vám můžeme nabídnout?

* stabilitu státního podniku s unikátní know-how v oblasti opravárenské a servisní činnosti;

* příjemné pracovní prostředí;

* zajímavou a pestrou pracovní náplň;

* přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených;

* zajímavé platové ohodnocení;

* možnost osobního rozvoje a přístup ke vzdělávacím aktivitám.

Dále také balíček benefitů:

* 25 dnů dovolené;

* příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění;

* dotovanou kartu Multisport;

* zdravotní volno/sick days;

* příspěvek do Kafeterie/na rekreace zaměstnance i jeho dítě/na sport/kulturu/volný čas.

Nástup dle dohody.

Místo výkonu práce letiště Plzeň - Líně, Správa letiště Líně.

Pozice je vhodná i pro bývalé příslušníky AČR toho času v záloze.

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis v českém jazyce (včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů) a průvodní dopis prostřednictvím tohoto portálu.