Provozní manažer úklidu

Jméno/Firma
Altoa s.r.o.
Pracoviště
Hořovice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
4. 10. 2024

Naším primárním cílem je zdraví pacienta. Proto poskytujeme komplexní zdravotní péči na té nejvyšší možné úrovni, a to při zachování plného soukromí klienta. Stejně tak nám záleží i na spokojenosti našich zaměstnanců. Zakládáme si na otevřené komunikaci, přátelské atmosféře a s radostí vítáme nové nápady. V neposlední řadě všem našim kolegům nabízíme prostor pro iniciativu, seberealizaci a kariérní rozvoj.

Náplň práce:

  • Kontrola kvality úklidu a efektivity agenturních pracovníků/OSVČ
  • Spolupráce s vedoucími úklidu v partnerských zařízeních
  • Pravidelný reporting vedení
  • Správa a inventarizace firemního majetku
  • Organizace a plánování údržby
  • Dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů

KDE BUDETE PRACOVAT

Rehabilitační nemocnice Beroun/ Nemocnice Hořovice

CO OD VÁS POŽADUJEME

  • Organizační a technické dovednosti
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Min. 2 roky praxe na obdobné pozici

PŘIDEJTE SE K NÁM
V ALTOA Premium Health Care zajišťujeme od roku 2014 široké spektrum zdravotní péče jak pro korporátní klienty, tak i nadstandardní zdravotní služby pro individuální klientelu nebo pracovnělékařskou péči.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich partnerských zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.