Vedoucí čistírny odpadních vod

Jméno/Firma
Městské vodovody a kanalizace Dvůr Králové nad Labem s.r.o.
Pracoviště
Dvůr Králové nad Labem
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
4. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • vedení provozu čistírny odpadních vod ve Dvoře Králové nad Labem a městské části Žireč
  • provozní dokumentace
  • řízení pracovníků údržby a obsluhy ČOV
  • spolupráce s ostatními úseky společnosti MěVaK

Požadujeme:

  • vzdělání technicko - chemického charakteru - středoškolské s maturitou, vysokoškolské
  • praxe v oboru ČOV, vodovodů a kanalizací
  • znalost odpadového hospodářství, chemického a biologického čištění vod
  • samostatnost, spolehlivost, organizační a řídící schopnosti
  • řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • možnost dalšího profesního vzdělávání
  • zázemí stabilního zaměstnavatele
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek k penzijnímu připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • fond kulturních a sociálních potřeb

Pracovní poměr:

  • hlavní pracovní poměr

Termín nástupu:

  • ihned, dle dohody

Přihláška k výběrovému řízení:

  • strukturovaný životopis
  • kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění: " Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, souhlas k jejich zpracování a uchování."

Tyto dokumenty prosím přikládejte k Vašemu životopisu v odpovědi na tento inzerát.

Bližší informace k obsahu práce Vám podá vedoucí ekonomického úseku Ing. Petr Mrázek, tel: 602 201 188.

Přihlášky zasílejte do 15.11.2024.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.