Vedoucí prodeje

Jméno/Firma
Grada Publishing, a.s.
Pracoviště
U průhonu 466/22, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
4. 10. 2024

Úvodní představení:
Nakladatelský dům Grada je dominantní nakladatelský dům v České republice a na Slovensku. Na trhu působí již od roku 1991 a zahrnuje značky Grada, Cosmopolis, Bambook, Alferia, Metafora a online knihovnu Bookport.

Koho hledáme:

Do našeho obchodního týmu na pozici Vedoucí prodeje pro Čechy hledáme zkušenou, energickou, komunikativní, týmovou a analytickou osobnost, která si s naší plnou podporou dokáže poradit se vším, co prodej a vedení týmu obchodníků přináší. V týmu si zakládáme na otevřenosti, pozitivním přístupu, spolupráci a spravedlivém hodnocení. Jsme orientovaní na výsledek, máme rádi knihy a máme spoustu plánů a technologických ambicí a těšíme se na nového kolegu/ kolegyni.

Co budete dělat:

  • Koordinovat a operativně řešit veškeré prodejní aktivity v regionu Čechy.
  • Podporovat a motivovat tým zkušených obchodníků a obchodních asistentek.
  • Odpovídat za klíčový prodejní kanál společnosti a jeho prodejní výsledky.
  • Jednat s knihkupeckými řetězci a pečovat o jejich spokojenost.
  • Pracovat v kanceláři, ale také vyjíždět na prodejní místa a do skladu.
  • Spolupracovat s marketingem na vylepšování výsledků prodejního kanálu.

Co se bude hodit:

  • Zkušenosti z obchodní pozice, obchodní a marketingové uvažování a dovednosti.
  • Zkušenosti s vedením týmu, jeho každodenní koordinací, motivací a rozvojem.
  • Strategický a současně pragmatický pohled na obchodní aktivity a jejich výsledky.
  • Všeobecný přehled o marketingu a e-commerce nebo silná vůle ho rychle získat.
  • Pozitivní vztah k tvorbě plánů a vyhodnocování prodejních aktivit a výsledků.
  • Excel, Word, PowerPoint a chuť poznávat další nástroje a technologie.
  • Zkušenosti s logistikou, vozovým parkem, inventurou, ale nejsou nezbytné.
  • Chuť podílet se na úspěchu a dalším obchodním rozvoji Grada.

Co můžeme nabídnout:

  • Příležitost se významně podílet na obchodní činnosti a výsledcích prestižního rodinného nakladatelství.
  • Prostor pro uplatnění Vašich schopností, nápadů a vize.
  • Možnost spolupracovat s nejlepšími odborníky v oboru.
  • Práci v přátelském a vzájemně se podporujícím týmu.
  • Odpovídající finanční ohodnocení a řadu firemních benefitů.
  • Nástup ihned nebo dohodou.

Oslovuje Vás naše nabídka? Pak nám neváhejte zaslat svůj životopis včetně referencí a motivačního dopisu.

Těšíme se na Vás!

Nabídky, prosím, zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře.