RECEPČNÍ

Jméno/Firma
APOLLO GAMES s.r.o.
Pracoviště
V parku 2294/2, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
4. 10. 2024

Do našeho týmu hledáme milou, pracovitou a spolehlivou posilu na pozici recepční.

Budete vytvářet příjemné prostředí pro zaměstnance a obchodní partnery a poskytovat podporu všem kolegům napříč celou firmou.

Náplň práce:

  • všeobecný přehled o chodu společnosti, uvádění návštěv
  • administrativní podpora společnosti,
  • objednávání kancelářských potřeb, letenek, ubytování, kurýrů atd.
  • kontrola pošty,
  • příprava občerstvení.

Co očekáváme:

  • samostatnost, flexibilitu, spolehlivost a nadšení pro práci,
  • znalost nástrojů Office,
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič),
  • výborné komunikační a organizační schopnosti,
  • komunikativní angličtina velkou výhodou,
  • znalost práce se sociálními sítěmi výhodou.

Co nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti,
  • příjemnou a přátelskou pracovní atmosféru,
  • firemní akce a benefity (5 týdnů dovolené, MultiSport karta, stravenkový paušál, občerstvení na pracovišti),
  • vzdělávání a školení,
  • moderní pracovní prostředí,
  • kanceláře přímo u metra C Chodov.