Quality manager

Jméno/Firma
CZECH PRECISION FORGE a.s.
Pracoviště
Tylova 1/57, Plzeň
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
4. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

Hlavním úkolem je stát se přirozenou autoritou při zajišťování kvality našich výrobků i procesů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• tvorba a implementace vize, strategie a plánu kvality výroby i interních procesů
• analýza stávajících a aplikace nově stanovených podnikových systému kvality
• vývoj, implementace a analýza metrik (KPIs) kvality výroby
• řízení rozpočtu kvality pro výrobní, zákaznickou a dodavatelskou kvalitu.
• obhájení stávajících certifikací a získávání nových dle business potřeb
• podpora při řešení problémů v rámci reklamací, rozvoji odběratelsko-dodavatelských vztahů,
• realizace interních, externích a zákaznických auditů
• koordinace při expedicích výrobků

Výhodou bude, pokud budete umět

• bakalářský / magisterský titul v oboru strojního nebo elektrotechnického inženýrství nebo příbuzného oboru.
• 3-5 let zkušeností na podobné pozici v řízení kvality
• prokázaná schopnost řídit změny a neustálé zlepšování na všech úrovních
• anglický jazyk
• znalost norem ISO 9001, FMEA, znalost čtení technických výkresů
• řidičský průkaz sk. B
• manažerské schopnosti a dovednosti, koncepční a organizační schopnosti

Co vám můžeme nabídnout

Stabilní zaměstnaní v oboru s mezinárodním a mezioborových přesahem. Prostředí, které se transformuje, a Ty můžeš tento proces spoluvytvářet.

Práci, která je cokoliv, ale ne jednotvárná.

zodpovědnou práci ve společnosti se silným postavením na světovém trhu
podílení se na dalším rozvoji firmy, která je součástí významného průmyslového holdingu
možnost kariérního růstu

Co nabízíme:

· Kariérní příležitost v rostoucím oboru

· Částečně flexibilní pracovní doba, možnost Homeoffice

· 5 týdnů dovolené

· Měsíční bonusy

· Příspěvek na penzijní/životní pojištění

· Možnost kariérního růstu

· Notebook, telefon

· Interní benefity, karta Edenred

· Kantýna v budově

· Práce v centru města