Asistent makléře - OSTRAVA

Jméno/Firma
TF MARKETING s.r.o.
Pracoviště
28. října 2020/231, Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
4. 10. 2024

Pracovní nabídka

Baví tě jednat s lidmi?
Hledáme komunikativní spolupracovníky, kteří pomůžou oslovit naše potenciální zákazníky.
Práce je snadno uchopitelná a s velkou možností kariérního růstu.

Náplň práce:

  • aktivní telefonická komunikace s klienty
  • představení našich partnerů
  • porovnání služeb

Požadujeme:

  • práce na PC (word, excel, powerpoint)
  • prvotřídní komunikativní znalost českého jazyka
  • samostatnost
  • ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • práci v renomované mezinárodní společnosti v oblasti kapitálového trhu
  • bonusy/prémie
  • makléřský motivační program
  • možnost přípravy pro makléřské zkoušky
  • pevná pracovní doba (volné víkendy a svátky)
  • odpovídající platové ohodnocení (30 - 42 000,-)
  • teambuildingové akce a tmelící večírky
  • služební benefity – služební telefon (neomezené volání), Multisport kartu atd.

Práce je vhodná i pro absolventy.

Nástup možný ihned.

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a zašlete nám Vaše CV.