Technik kvality (Compliance Technician)

Jméno/Firma
Hill's Pet
Pracoviště
Nádražní 269/49, Hustopeče
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Chemie a potravinářství
Vytvořeno
4. 10. 2024

V současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik kvality (Compliance Technician).

Pozice:

Na této pozici bude Vaším úkolem zajistit dodržování programu kvality v oblasti bezpečnosti potravin a shody výrobků s interními standardy kvality a legislativními požadavky.

Náplň práce:

  • pravidelná kontrola kvality ve výrobě,
  • pravidelná kontrola kvality na balení,
  • monitorovací a verifikační činnosti HACCP (kontrola funkčnosti metal detektorů, kontrola teplot ve výrobních zařízeních),
  • posouzení parametrů kvality během výroby, které jsou mimo limity,
  • vyhodnocení shody výrobních záznamů se standardy kvality před uvolněním výrobku na trh,
  • provádění interních auditů,
  • příprava vzorků pro mikrobiologické stanovení pro externí laboratoř,
  • školení operátorů ve výrobě dle interních standardů/postupů kvality,
  • podpora výroby, dohled nad dodržováním GMP, HACCP,
  • podpora při udržování standardů AIB/SQF.
  • spolupráce na kvalifikaci přístrojů a validaci metod

Požadavky:

  • SŠ/VŠ– chemická nebo potravinářská,
  • znalost systému HACCP, GMP,
  • znalost AJ na mírně pokročilé úrovni,
  • znalost práce na PC: MS Office, Google Suite, SAP (výhodou),
  • flexibilita, pozitivní a aktivní přístup k práci.

Nabízíme:

  • velmi atraktivní čtvrtletní výrobní bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dojíždění
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • životní pojištění
  • zvýhodněný nákup firemních produktů Hill’s a Colgate Palmolive
  • firemní vzdělávání a příspěvek na jazykové kurzy
  • zvýhodněný telefonní tarif
  • 3 směnný provoz: 7,5 hodinová pracovní směna s týdenní rotací denní-noční-odpolední
  • kantýna
  • příspěvek na dentální péči
  • finanční podpora v době nemoci
  • Cafeterie benefit karta
  • Firemní posilovna
  • Masáže