Senior Sales&Purchase Administrator

Jméno/Firma
GPD a.s.
Pracoviště
Znojemská 4945/80a, Jihlava
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
4. 10. 2024

Pracovní nabídka

Kdo jsme

GPD a.s. je multiznačkový velkoobchod s pneumatikami, jehož historie se datuje od roku 1990. Za dobu své působnosti se vypracoval na jednoho z největších dodavatelů s celorepublikovou působností a aktivitami v dalších zemích EU. Hlavní důraz je kladen na kvalitu služeb a spokojenost zákazníka, ale také celkovou efektivitu a aplikaci moderních technologií. Jedním z našich nových projektů je propojení online a offline světa v rámci našeho odvětví.

Co vás čeká

Akviziční činnost

· Práce se zákaznickou databází a zaktivnění neaktivních zákazníků

· Správa virtuálního obchodního zástupce a rozvoj tohoto kanálu

· Aktivní vyhledávání nových akvizičních příležitostí a prodejních kanálů

· Spoluúčast na tvorbě obchodní strategie

Analýza výkonu obchodního teamu

· Analýza prodeje a návrh opatření pro jednotlivé regiony

· Zvyšování počtu aktivních zákazníků

· Stanovování cílů pro jednotlivé regiony

· Spolupráce na implementaci CRM systému

· Určování potenciálu jednotlivých regionů

Operativní analytika

· Analýza tržního prostředí a konkurence a návrh opatření B2B i B2C

· Položková analýza a zajištění optimální obrátkovosti

· Meziproduktová srovnání a analýza

Nákup

· Účast na jednání s dodavateli a vedení záznamu z těchto jednání

· Spoluúčast na tvorbě nákupní strategie a evidence dohodnutých podmínek

· Operativní komunikace s dodavateli

· Controling odběratelských bonusů

· Rozvoj podpůrných dodavatelských programů

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme

· Samostatnost a zodpovědnost

· Chuť se učit nové věci a posouvat věci vpřed

· Schopnost převzít zodpovědnost a rozhodovat

· Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

· SŠ/VŠ vzdělání

· Praxe z obchodní činnosti, nákupu, nebo marketingu 3 roky a více

· Znalost aplikací MS Excel (vyspělý uživatel - analytika)

· Znalost AJ – komunikační úroveň (denní komunikace v AJ), další jazyky výhodou

· Zkušenosti s CRM systémy

· Schopnost pracovat s AI

Co vám můžeme nabídnout

· Práce na plný úvazek Smlouvu na hlavní pracovní poměr

· Možnost aktivně se podílet na rozvoji a strategii společnosti

· Profesní školení a trénink

· Částečně práce z domova možná

· Zajímavé a motivační finanční ohodnocení

· Nástupní plat na základě znalostí/dovedností v rozmezí 50 000 – 60 000Kč/měsíc

· Další bonusy a odměny v závislosti na výsledcích (motivačně postaveno)

· Mobilní telefon a notebook

· Po zapracování – služební automobil (možnost využít i k soukr. účelům)

· Příspěvek na stravování

· Možnost profesního růstu

· Možnost firemního vzdělávání

· Moderně vybavené pracoviště v Jihlavě

· Práci v rychle se rozvíjející české firmě

· Práci v přátelském kolektivu