Mistr skladu kulatiny – pila Štětí

Jméno/Firma
LABE WOOD s.r.o.
Pracoviště
Litoměřická 836, Štětí
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Řemeslné a manuální práce
Vytvořeno
4. 10. 2024

Mistr skladu kulatiny vede 10 podřízených – řidiče kolových nakladačů, třídiče kulatiny a pomocné pracovníky. Zodpovídá za správné a včasné třídění kulatiny, zařazení kulatiny do správných boxů, za BOZP a celkový plynulý chod své směny.

Ve skladu kulatiny se pracuje ve třísměnném provozu – 3 dny ranní směna od 6:00 – 14:00, 3 dny odpolední směna od 14:00 do 22:30, 3 dny volno.

Co Vás čeká

  • vedení a motivace týmu
  • zastupování vedoucí skladu kulatiny
  • zodpovědnost za správné vytřízení a zaskladnění kulatiny
  • zodpovědnost za dodržování BOZP na Vašem pracovišti

Jaké znalosti a dovednosti byste měl mít

  • SŠ vzdělání ideálně v dřevařském nebo lesnickém oboru
  • Zkušenost a vedením lidí; přirozenou autoritu
  • Znalost druhů a kvalit dřevin
  • Běžnou znalost práce na PC
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Ochotu pracovat na směny

Benefity

  • osobní ohodnocení až do výše 12,5 % základní mzdy
  • výkonnostní prémie až 17% základní mzdy
  • nadstandartní příplatek za práci v noci a o víkendu
  • pravidelná valorizace mzdy
  • roční odměna dle splnění ekonomického ukazatele
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na dopravu 5 - 20 km 750 Kč a dále dle vzdálenosti
  • odměna za doporučení nového zaměstnance 15.000 Kč
  • po prvním roce příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • odměna při zaměstnaneckém výročí
  • příspěvek při narození dítěte 10.000 Kč
  • příspěvek při uzavření prvního sňatku 5.000 Kč
  • dovolená 5 týdnů