Účetní

Jméno/Firma
GETBID Staffing s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
4. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • Účtování v systému Helios
  • Pravidelná kontrola účetních transakcí, čištění otevřených položek a vyhledávání nesrovnalostí
  • Příprava dokumentace a komunikace s auditory a finančními orgány
  • Zajištění měsíčních účetních závěrek v souladu s legislativou, včetně odsouhlasení a inventarizace rozvahových účtů
  • Spolupráce s controllingovým oddělením
  • Správa majetkové evidence společnosti
  • Tvorba dohadných položek
  • Účtování pohybových dokladů týkajících se pohybu zboží (nevýrobní podnik)
  • Řešení ad hoc úkolů v rámci účetní agendy

Požadavky na pozici:

  • Minimálně středoškolské vzdělání, přednostně v oboru ekonomie
  • Praktické zkušenosti alespoň s částí uvedené agendy
  • Znalost anglického jazyka a pokročilá práce s MS Excel jsou velkou výhodou
  • Chuť k dalšímu profesnímu rozvoji a vzdělávání
  • Samostatnost a schopnost rozhodování
  • Komunikativnost, proaktivní přístup, ochota navrhovat a sdílet nápady na zlepšení
  • Schopnost práce v týmu a dobré mezilidské vztahy

Co nabízíme na oplátku:

  • Stabilní zázemí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Přátelský a odborný kolektiv
  • Práci s programem Helios Orange
  • Flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem od 9:00 do 13:00
  • 5 týdnů dovolené ročně
  • Stravenky
  • Multisport kartu / Flexipassy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pracovní smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou při oboustranné spokojenosti