Elektromechanik - Údržbář

Jméno/Firma
CTS Czech Republic s.r.o.
Pracoviště
Na Rovince 872, Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
4. 10. 2024

CTS Corporation (www.ctscorp.com), založená v r. 1896, je celosvětovým lídrem v designu a výrobě v oblasti elektronických komponentů, senzorů a aktuátorů především pro automobilový, strojírenský, letecký, IT průmysl a lékařství. Cílem společnosti je být předním poskytovatelem snímačů, pohybových a spojovacích komponentů, které umožňují inteligentní a bezproblémový svět.

V České republice byla výroba zahájena v roce 2006. CTS Czech Republic s.r.o. se zabývá výrobou senzorů a pedálů pro automobilový průmysl a v současné době zaměstnává 170 zaměstnanců.

Pracovní náplň:

  • Řešení poruch strojů a zařízení a jejich nastavení, průběžné vylepšování strojů
  • Provádění preventivní a prediktivní údržby strojů
  • Zaměření na plynulost výroby
  • Vedení záznamů o údržbě
  • Práce ve směnném provozu
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru - elektro
  • Odbornou způsobilost v elektrotechnice (dříve vyhláška č. 50/78 Sb, § 6)
  • Znalost senzoriky, pneumatiky
  • Čtení ve výkresové dokumentaci
  • Zkušenost s provozováním, údržbou a opravou automatizovaných zařízení - výhodou
  • Proaktivní přístup, logicko-technické myšlení, samostatnost, svědomitý přístup k práci

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Měsíční prémie
  • Bonusové dny dovolené
  • Benefitní karta (Ticket Benefit Card)
  • Příspěvek na penzijní pojištění/životní pojištění
  • E-Stravenky
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Zaškolení na pracovní pozici
  • Čisté pracovní prostředí, klimatizované prostory
  • Místo práce: Ostrava-Hrabová